Yer ve zaman farketmeden tüm altyapı yönetim işlerine güvenle erişim sağlayan bulut sistemi: AYBS Bulut

AYBS Bulut üzerinde tüm güncel veri anlık olarak kaydedilebilir; sistemin kullanıcı dostu ara yüzleri yönetimi ve analizi kolaylaştırır. Zetacad, Gasline gibi 3.parti yazılımlar ile entegre olabilen sistem, proje ile ilgili her türlü işlemin yazılım üzerinden yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

AYBS Bulut, coğrafi bilgi sistemleri ile entegre çalışabilir ve olası güncellemeleri sisteme yansıtır. Saha personelinin mobil cihazlar üzerinden sisteme doğrudan erişimi olması, işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlar. Aboneler otomatik SMS veya e-posta almayı seçebilirler. E-Devlet entegrasyonu sayesinde vatandaşların abonelik işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. AYBS Bulut, E-Dönüşüm Projesi kapsamında E-Arşiv ve E-Fatura ile tam entegre çalışmaktadır.

Firmanın ihtiyaç duyduğu tüm raporlar belirli aralıklarla otomatik olarak AYBS Cloud tarafından e-posta ile gönderilebilir. Yöneticiler, özelleştirilmiş göstergeler sayesinde ayrıntılarda kaybolmadan özet bilgilere ulaşır.

Güvenlik

Sunduğumuz Bulut hizmeti kapsamında verilerinizi kötü niyetli girişimlere karşı koruyor ve hassas bilgilerinizi şifreli halde tutuyoruz.

Verilerinizin başka firmaların eline geçmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Yazılımlarımızda açık kaynak kod kullanıyoruz. Beklenmedik durumlarda ise hazırladığımız kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybını engelleniyor ve sisteminizin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.